MALTEPE / DRAGOS SAHASI

İstanbul Anadolu yakasında Dragos sahil şeridinde bulunan iki katlı sahamız 2500 m2 açık alanı ve 2500 m2 kapalı alanıyla toplamda 5000 m2 üzerine kurulu olup, Türkiye’nin en büyük yarı açık-yarı kapalı paintball sahası olma özelliğini elinde bulundurmaktadır.

Dragos Sahasında Oynanan Senaryolar;

Baskın Senaryosu: İki katlı parkurumuzda, üst kattan başlayan oyuncular alt kattaki teröristlerin elinde bulunan nükleer roketleri imha etmek için alanın 3 farklı noktasından alt kata inerek baskın yapıyor. Depo olarak tasarlanan alt kattan başlayan oyuncular ise farklı noktalardan inen rakip ekibin roketlere ulaşmasını engellemeye çalışıyor.

Alanımızda Bulunan Diğer Aktiviteler;
Cafe
Langırt
Masa Tenisi
Boks Makinası
Air Hockey
WC
Duş

    GPS Koordinat :  40.9148 - 29.1367

• Ulaşım Olanakları: E-5, Minibüs Caddesi ve Sahilyolundan rahatlıkla ulaşılabilinen alanımıza E-5 Karayolundan gelen oyuncularımız Gülsuyu Köprüsü çıkışından sahil istikametine devam ederek, Minibüs Caddesi’nden gelen oyuncularımız Orhangazi’den Piri Reis Caddesi’ne girerek, Sahilyolu’ndan gelen oyuncularımız ise Orhangazi ayrımından çıkarak alanımıza ulaşabilirler. Gelen tüm oyuncularımızın alana giriş yapabilmesi için Ziya Gökalp Caddesi’ni kullanmaları gerekmektedir. Toplu taşıma araçlarını tercih edecek oyuncularımız ise Bostancı-Kartal Dolmuş Hattını, Kadıköy- Pendik Minibüs Hattını ya da Haydarpaşa-Pendik Tren Hattını Tercih edebilirler.

• Kroki İçin tıklayınız.

• Oyun alanının ve tesisin resimleri için tıklayınız.

• Rezervasyon için tıklayınız.