KARTAL / AYDOS SAHASI

İstanbul Anadolu Yakası' nın merkezinde bulunan geniş çam ormanları ile kaplı Aydos Mesire alanında 10000m2 alan üzerine kurulu paintball sahamız içerisindeki kuleler, çıkartma gemileri ve imha edilmeyi bekleyen büyük saldırı topları ile oyunculara çıkartma senaryosunun heyecanını sonuna kadar yaşatıyor.

   Aydos Sahasında Oynanan Senaryolar;

  Çıkartma Senaryosu: Oyun alanının doğal yapısı ile uyumlu olan senaryomuz, alana hakim tepede kurulu bulunan savunma hattının önündeki büyük saldırı toplarının arazinin altındaki çıkartma gemilerinden oyuna başlayan oyuncular tarafından imha edilmesine dayanıyor. Bu esnada tabiki üst tahkimatlardaki oyuncular topları korumak için ellerinden geleni yapıyor.


   Alanımızda Bulunan Diğer Aktiviteler;

Restoran
Piknik Alanları
Cafe
Yürüme Parkurları
Bisiklet Parkurları
Gölet Gezisi
Nargile Keyfi
Digitürk
Ücretsiz Otopark
Market
WC

    GPS Koordinat :  40.9329 - 29.2213

• Ulaşım Olanakları: E-5 ve TEM bağlantılarıyla Kartal-Yakacık ve Sultanbeyli istikametlerinden rahatlıkla ulaşılabiliyor. İki alternatifdende yararlanan misafirlerimiz ana yoldan ayrıldıktan sonra Uğur Mumcu tabelalarını takip edecek ve daha sonra Aydos Mesire Alanı 2. Kapı’dan giriş yapacaktır. Ayrıca toplu taşıma kullanmak isteyen misafirlerimiz ulaşım için Kadıköy (21U), Üsküdar(16U), Mecidiyeköy(123U) ve Kartal’dan kalkan çeşitli toplu taşıma araçlarından da yararlanalabilir. Araç saatleri için www.iett.gov.tr adresinden yararlanabilirsiniz.

• Kroki İçin tıklayınız.

• Oyun alanının ve tesisin resimleri için tıklayınız.

• Rezervasyon için tıklayınız.